přeskočit na obsah


 
 
 

Amaterska tenisova liga Frydek-Mistek a okoli

Dne: 26.03.2011 vložil TennisMania.cz

         
 

Blizi se jaro a s tim spojene sportovni volnocasove aktivity. Chcete si zasportovat i vy? Radi soutezite? Chcete se zucastnit celosezonni souteze? A hlavne: mate radi tenis? Pokud ano, mate jedinecnou prilezitost, zucastnit se amaterskeho tenisoveho turnaje dvouher TennisMania. Jedna se o turnaj neregistrovanych, ...
tedy amaterskych, nebo rekreacnich hracu, starsich 18-ti let. Pokud mate zajem, vice informaci se dozvite na oficialnich strankach www.tennismania.cz, nebo na e-mailove adrese info@tennismania.cz. Zaciname 1. kvetna. Tesime se na vas, realizacni tym.


Kraj:
Moravskoslezský kraj


Telefon: 608665709 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?