přeskočit na obsah


 
 
 

Zhubněte bez diet a jojo efektu

Dne: 09.11.2017 vložil Petra Kulaviaková

         
 

Pokud jste za posledních 5 - 10 let nabrali 5, 10, 20 kg, znamená to, že pokud nic nezměníte, tak za dalších 5 - 10 let budete mít 10, 20, 40 kg nadváhy, a s tím pochopitelně spoustu zdravotních problémů, které z ní vyplývají.

Máme pro Vás řešení: Váš osobní stravovací plán hubnutí a správné výživy, který především vyživí Vaše tělo a pomůže Vám dosáhnout ideální váhy.
Díky našim základním principům získáte svou vysněnou postavu pohodlně, zdravě a efektivně. Ke zhubnutí přebytečných kil od nás navíc získáte i tyto výhody

individuální přístup, dlouhodobé a pravidelné poradenství s osobním poradcem bez hladovění
bez počítání kalorií
zvýšení vitality, výkonnosti a energie
koncepce hubnutí vytvořená na základě vědeckých výzkumů a klinických studií
udržení dosažených výsledků bez následného "jojo-efektu"
http://patricie1985.hubnete.cz/


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Fitness trenér Posilovny Fitness trenér Praha Fitness Praha
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?