přeskočit na obsah


 
 
 

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 44.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Dne: 21.09.2015 vložil Agentura Ano

         
 

Ve dnech 30.10.-1.11.2015 se uskuteční v Praze v pořadí již 44. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT. Těšit se můžete na více než 150 programů na osmi místech souběžně – přednášky, besedy, koncerty, cvičení, workshopy, meditace – vše z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky a alternativní medicíny.

NOVINKY – celodenní samostatné programy:
Pro rodiče a děti – pátek 30.10, Makrobiotika – sobota 31.10. a Raw strava – neděle 1.11.

Z PROGRAMU VYBÍRÁME:
Nabídka programů je opravdu široká, takže si zde každý najde zaručeně „to své“. Pro zajímavost uvádíme některá témata, která určitě stojí za to nevynechat:
Genové klíče, Rozchodový rituál, Zdravé oči, Unikátní ozdravná metoda Norbekova, Astrální cestování, Bosenské pyramidy, Elektrosmog, Kvantové unášení dle Dr. Kinslowa, Provázení stářím a umíráním, Aktivace energetických bodů, Šamanismus…

Na výstavě se prezentuje široká řada vystavovatelů, u kterých je možné zakoupit nejen šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku, ale spoustu dalších produktů, jen těžko dostupných v běžné prodejní síti. Součástí prodejní výstavy jsou i oblíbené poradny.

Festival se koná v gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně vegetariánských, makrobiotických a raw jídel. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.ezotera.cz/ano, nebo na 608 377 573, festiv@ezotera.cz.


Cena: 350 Kč


Kraj:
Hlavní město PRAHA


Telefon: 608 377 573 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?