přeskočit na obsah


 
 
 

Skvělá pamět do 90 let

Dne: 18.01.2017 vložil Marie Turynová

         
 

Obrací se na mne lidé, kteří se cítí trapně při rozhovorech se známými, protože si nepamatují některé informace. Jste na tom také tak? Moje maminka luštila křížovky a rébusy ještě v uvedených 90 letech. Pomoc, kterou ode mne měla, jí pomáhala a já se o ní teď podělím s vámi.
Užívala Ginkgo bilobu. Je přírodní a nemá tedy vedlejší účinky. Podporuje periferní prokrvení. Proč ne. Ztěžovala si mi, že užívá léky na vysoký krevní tlak. Propaguji české přírodní produkty a tak jsem jí dovezla OK Gamu+, kterou přidala ke svému užívání. Ta obsahuje upravený rybí olej a dalších 11 přírodních látek, které zajišťují pevné a pružné cévní stěny. Díky vysokému obsahu a čistotě omega-3 nenasycených mastných kyselin přispívá k udržení žádoucí hladiny krevního tlaku, cholesterolu a paměti. Výsledek úžasný. Léky na KT snižovány, přestalo jí bolet koleno, křížovky odesílané k losování. Kontaktujete mne, všem odpovím. M. Turynová, poradce 03-010289
http://www.bylinky.zdravi.cz


Cena: 900 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 731175589 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Fitness trenér Posilovny Fitness trenér Praha Fitness Praha
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?