přeskočit na obsah


 
 
 

Výhodná nabídka-ŠPIČKOVÁ KOSMETIKA

Dne: 19.12.2017 vložil Miroslav

         
 

Posilující šampon na vlasy
PERFECT HAIR – je řada na vlasy, která ve svých recepturách využívá mnoholeté výzkumy nad účinností a léčivým vlivem rostlin a bylin.
Posilující šampon na vlasy s extraktem z kořene puškvorce pečuje o vlasy a posiluje je. Stimuluje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Působí proti lupům a také zlepšuje prokrvení pokožky hlavy. Obnovuje vitalitu a zářivost vlasů.
Posiluje, působí proti lupům, stimuluje růst a vitalitu, zabraňuje vypadávání vlasů, zlepšuje kondici, dodává lesk
Extrakt z kořene puškvorce obohacený výtažkem z palmy sabalové – intenzivně posiluje, zabraňuje vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst, působí proti lupům a mazotoku, zlepšuje prokrvení pokožky hlavy.
Naneste šampon na vlhké vlasy, jemně vmasírujte, až se vytvoří pěna. Následně opláchněte teplou vodou. Podle potřeby postup opakujte.
Objem 250 ml


Cena: 298 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
Fitness trenér Posilovny Fitness trenér Praha Fitness Praha
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?