přeskočit na obsah


 
 
 

Končí Vám mateřská, jste bez příjmu ?

Dne: 03.03.2014 vložil Daria Bernatova

         
 

Mnoho maminek si dělá starost, co bude, až jim skončí mateřský příspěvek, kam půjde, když v zaměstnání snižují stavy, nevezmou Vás zpátky, děti jsou nemocné, musíte zůstat doma. To je PROBLÉM, který můžete vyřešit. Ale to se nejedná jenom o maminky, to je příležitost PRO VŠECHNY.
Česká dobře prosperující firma, která je na trhu již 13 let, stále hledá do svých řad nové spolupracovníky, kteří se chtějí učit novým, užitečným věcem. Nabízí se skvělý marketing společnosti s veškerou pomocí na začátku. Vše je podloženo smlouvou, žádný podvod. ŠKOLENÍ ZDARMA, pracovní doba flexibilní. Solidnost v jednání s velmi dobrou kvalitu. Kdo věří bylinkám a rád pomáhá lidem, tak jste to právě, VY koho HLEDÁME. Vhodné pro všechny věkové kategorie. POMŮŽEME Vám zlepšit Vaši finanční situaci. Proč no nezkusit, nic neztratíte.
Daria Bernatova reg. č. 01-009174


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?