přeskočit na obsah


 
 
 

Povedeme Vás krok za krokem

Dne: 03.03.2014 vložil Daria Bernatova

         
 

Jsme Česká společnost, která se zabývá 100% přírodními přípravky, které jsou vyráběny v České republice a jsou inspirovány čínskou medicínou té nevyšší kvality. Tyto přípravky jsou testovány ZÚ v Praze a v Brně, zcela bez chemie. Máme již velmi DOBRÉ VÝSLEDKY, které i Vás budou INSPIROVAT . Požadujeme základní znalost práce na PC a internetu na uživatelské úrovni. Školení zdarma online.
Nabízíme VÍCE ZPŮSOBU SPOLUPRÁCE, pokud máte kladný vztah k čistě přírodním doplňkům stravy, jste komunikativni a pozitivni, určitě společně najdeme, právě ten způsob spolupráce, který by Vám nejvíce vyhovoval. POVEDEME VÁS KROK ZA KROKEM jak na to, jedinou podmínkou je věk 18 let.
Daria Bernatova, registr. C. 01-009174


Kraj:
Celá ČR


Telefon: 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?