přeskočit na obsah


 
 
 

Masážní lehátko

Dne: 05.03.2015 vložil Andrea Peiklová

         
 

Prodám nejprodávanější nový masážní stůl. Nevyužiji, dělám již v jiném oboru. Barva: oranžovo-žlutá. Přenosné, dřevěné nastavitelné nohy, polohovací.Hmotnost: 15 Kg
Šířka: 70 cm
Délka: 190 cm
Nastavitelná výška: 61 – 86 cm
Nosnost: 250 kg.
PUR pena.

Popis:
Masážní stůl Fuerto je polohovatelný z kvalitního dřeva s maximální výbavou. Vhodný masérský stůl pro začínající maséry na mobilní masáže, do salonu či domácí masáže. Toto lehátko obsahuje kvalitní pur pěnu, která je odolnější na promačkání a vydrží několikanásobně více než molitany v levných nekvalitních stolech, kde se vám za 2 roky může molitan zcela promačkat až na dřevo. Původní cena 7.000,-. Nyní prodám za 4.000,-Kč + DOPRAVA. Upřednostním osobní odběr, možnost si lehátko prohlédnout.


Cena: 4000 Kč


Kraj:
Celá ČR


Telefon: +420702209315 
 
 
 
 
 
 

Odpovědět na inzerát

Captcha
 
 
 
Nebo byste raději vložili inzerát na několik inzertních serverů najednou? Tím se vám samozřejmě znásobí šance prodat či koupit danou věci velmi rychle. Jenže, vložit inzerát na 20-30 serverů najednou, to je práce na půl dne! Využijte tedy unikátní službu vkládání inzerátů, kterou jsme nedávno spustili. Vaše inzeráty vložíme na špičkové servery sami a vy tak ušetříte spoustu času. V neposlední řadě se o vaší nabídce nebo poptávce dozví několik desítek tisíc lidí. Dovedete si představit rychlejší cestu k úspěšné inzerci?
 

Zdraví, péče o tělo 

Zdraví, péče o tělo
 
vložit inzerát
 

Zvýhodněné inzeráty

Jak sem dostat inzerát?